آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 22 طرح عمرانی در هفته دولت در قصرشیرینبه گزارش خبرنگار ایرنا ، فرامرز اکبری روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دولت، اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را 299 میلیارد و 711 میلیون ریال ذکر کرد.
وی اظهار داشت: از مجموع این طرح ها 20 طرح همزمان با گرامیداشت هفته دولت در قصرشیرین به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی 2 طرح عمرانی دیگر نیز آغاز می شود.
وی این طرح ها را در بخش های کشاورزی ، آب ، خدماتی ، مبلمان شهری ، احداث استخر دانش آموزی ، انجام روکش آسفالت ، احداث مسکن مددجویان ، جایگاه سوخت سی ان جی، اجرای ایستگاه پمپاژ تحت فشار کلاسیک و آغاز عملیات اجرایی قطعه 10 بزرگراه کربلا اعلام کرد.
فرماندار قصرشیرین با اشاره به دیدگاه امام خمینی (ره) مبنی بر اطلاع رسانی به مردم در ارتباط با عملکرد دولتمردان، اظهار کرد: با اتخاذ راهکار درست و اصولی باید دستاوردهای دولت به خوبی برای مردم تبیین و بازگو شود.
اکبری با بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: باید اخلاص عمل شهید رجایی و تدبیر شهید باهنر سرلوحه کار همه مدیران باشد.
وی از تشکیل دبیرخانه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت با هدف ارائه و بیان عملکرد دولت به مردم با عضویت همه ادارات و دستگاه های اجرایی قصرشیرین خبر داد.
این مقام مسئول همچنین خواستار بهره گیری مدیران دستگاه های اجرایی قصرشیرین از ظرفیت رسانه های جمعی، فضای مجازی، جراید محلی و همچنین نصب بنر و نمایش از طریق تلویزیون شهری در ارتباط با عملکرد دولت تدبیر و امید شد.
اکبری از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته دولت در قصرشیرین را اجرای مسابقه های فرهنگی و ورزشی، تجلیل از کارمندان نمونه و تجلیل از خانواده های شهدا بیان کرد.
قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.
7079/3012/8066 خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*